Made to Move.

Invisalign Sisteminin her bir yenilikçi özelliği hak ettiğiniz gülümsemeyi ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu yüzden milyonlarca insan hayatlarını çıkarılabilir, neredeyse görünmez alignerlarımızla değiştirdiler. 

Dişlerinizi azar azar hareket ettirmek için özel yapılmıştır, her bir küçük hareket sizi nazikçe, etkili ve hassas biçimde bir sonraki halinize bir adım daha yaklaştırır.  

Her türlü gülümseme için tasarlandı. 

Invisalign tedavisinin etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır. Deneyimli bir Invisalign sağlayıcısının ellerinde hafif ila karmaşık diş düzleştirme sorunlarının tedavisi için kullanılabilir.

Hayatınız hızla geçiyor. Artık gülümsemeniz de buna yetişebilir.

Invisalign alignerlarınızı iki hafta yerine her hafta değiştirerek 3 ay kadar kısa bir sürede istediğiniz gülüşü elde edebilirsiniz1. Bu daha öncekinden %50'ye kadar daha hızlı. 

Tercihinize göre.

 

Son teknoloji dijital tedavi planlama araçlarımız sayesinde Invisalign Sağlayıcınıza her 6 ila 8 haftada bir genellikle invazif olmayan kısa ziyaretlerde bulunmanız gerekir. Daha sonra size eve götürmeniz için şeffaf plaklarınızı verecekler; böylelikle nerede olursanız olun her 1-2 haftada bir plaklarınızı değiştirebileceksiniz.

Daha fazla hassasiyet, daha az ağrı.

 

SmartTrack malzemesinden yapılan alignerlar daha rahattır, daha iyi oturması için tam diş eti hattınıza göre işlenmiştir4 ve takıp çıkarması kolaydır5. Braketlerden de daha az ağrılıdır6. 

Rahatsız etmek için değil, yaşamınıza devam etmeniz için tasarlandı.

Alignerlar çıkarılabilir olduğundan, herhangi bir kısıtlama olmadan sevdiğiniz yemeğin keyfini sürmeye devam etmek için kolaylıkla takıp çıkarabilirsiniz. Temas sporlarıyla uğraşanlar için şeffaf Invisalign alignerlar maçtan önce çıkarabilir. 

Dünyanın en gelişmiş şeffaf aligner sistemi.

Sizi ileri taşımak için yapıldı.

 

İstediğiniz gülümseme düşündüğünüzden daha yakın.

Invisalign Sağlayıcısı Bul

1Yalnızca Invisalign Go ve Invisalign Lite. İki haftada bir aligner değişimine kıyasla haftalık aligner değişimleriyle. Haftalık aligner değişimleri Invisalign Sağlayıcısının ve bireysel tedavi planının takdirindedir. Tedavi süreleri bireysel hasta ihtiyaçlarına bağlıdır ve Sağlayınız tarafından belirlenmelidir. 2Align Technology’deki dosyada yer alan veriler. 3"Şeffaf Invisalign aligner tedavisi sırasında, çoğu hastanın plağında görülür bir azalma olmuştur" sorusuna "katılıyorum" veya "kesinlikle katılıyorum" şeklinde yanıt veren, öncelikli olarak Invisalign Sistemi sunan bir muayenehanede çalışan dental hijyenistlerin yüzdesi (n=176). 4 SmartTrack malzemesinin ve SmartForce özelliklerinin şeffaf Invisalign hizalayıcılarla diş hareketinin kontrolünü iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır. 5Satışa hazır, tek katmanlı, 0,30 inç malzemeye kıyasla. 6 Miller ve ark. tarafından tedavinin ilk haftasında ağrıyı ölçen, yetişkinlerle yapılan bir çalışmada. Kevin Miller ve ark.  “A comparison of treatment impacts between Invisalign aligner and fixed appliance therapy during the first week of treatment.”  American Journal of Orthodontics and Dentofacial Orthopedics.  Volume 131, Issue 3, pp. 302. e1-302.e9, March 2007.