En popüler SSS

Invisalign® nedir?

Invisalign tedavisi dişlerinizi düzleştirmek için neredeyse görünmez bir yol. Gelişmiş 3D bilgisayarla görüntüleme teknolojisini kullanarak Invisalign size Invisalign Sağlayıcınızın reçetesine uygun şekilde dişlerinizin başlangıç pozisyonundan istenen son pozisyonuna kadar tedavi planınızın tamamını gösterir. Tamamen dişlerinize özel olarak, dişleri yavaş yavaş hareket ettirecek bir dizi şeffaf aligner üretilir.

Her aligner yaklaşık iki hafta kullanılır ve sonra seride yer alan bir sonraki aligner ile değiştirilir, bu şekilde zamanla planlanan son pozisyona ulaşılır. Tedavi süresi belirli ihtiyaçlarınıza bağlıdır ve buna Invisalign Sağlayıcınız karar verir.

Invisalign nasıl çalışır?

Invisalign alignerlar dişlerinizin dikkatli biçimde kontrollü hareketlerle hareket etmesini sağlar. Geleneksel braketlerin aksine, Invisalign tedavisi sadece her alignerın sağladığı hareket miktarını kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda hareketin zamanını da kontrol eder. Böylece, her aşamada, o aşama için geçerli Invisalign tedavisi planına uygun şekilde, sadece belirli dişler hareket edebilir. Sonuçta etkili bir güç uygulama sistemi elde edilir.

Invisalign'a nasıl başlarım?

İlk konsültasyon için bir Invisalign Sağlayıcısı'ndan randevu alın.

Invisalign tedavisi ne kadar sürer?

Toplam süresi tedavinin karmaşıklığına bağlıdır ve genellikle
klasik braket tedavilerine benzerdir. Konsültasyon esnasında, Invisalign Sağlayıcınız size daha ayrıntılı bilgi verebilir.

Invisalign nedir ve nasıl çalışır?

Teknoloji

Alignerlar

Invisalign Sağlayıcıları

Tedavi süreci

Tedavi için uygunluk

Ağız sağlığı

Invisalign tedavisi ile yaşamak