Invisalign yenilikleri.

Mümkün olanı zorlamak.

1997 yılından bu yana Invisalign Sisteminin olanaklarını zorluyoruz. Sürekli olarak insanların yaşamlarında ilerlemelerine yardımcı olan yeni teknolojiler hayal eden ve geliştiren dünyadaki en gelişmiş şeffaf aligner sistemine sahibiz. Bu şekilde milyonlarca insanın en iyi gülümsemelerini bulmalarına yardımcı olduk.

Yolculuğunuzu başlamadan önce görün.

Bir Invisalign hastası olun ve tüm Invisalign yolculuğunuzu dijital olarak planlayan ClinCheck® teknolojisiyle tedaviniz henüz başlamadan yeni gülümsemenizi önceden görün. Invisalign Sağlayıcınız, dişlerinizin tam hareketlerini ve tedavinin ne kadar süreceğini içeren hassas ve kişiselleştirilmiş bir tedavi planı tasarlar.

Bir Invisalign Sağlayıcısından randevu talep edin

%75 daha öngörülebilir hareket.

Söz konusu gülümsemeniz olduğunda, hassasiyet ve öngörülebilirlik rahat ve etkin bir deneyim için son derece önemlidir. Şeffaf Invisalign plaklar, genel diş hareketi öngörülebilirliğinde %75'ten fazla iyileşme sağlayan SmartTrack malzemesinden yapılmıştır.

Her bir aligner değişimi büyük dönüşümünüze doğru küçük bir adımdır; dişlerinizi rahat ve etkin bir biçimde son pozisyonlarına doğru hareket ettirir. 

Ve Invisalign Sağlayıcınız şeffaf plakları iki haftada bir yerine her hafta değiştirmek için uygun olduğunuzu bildirirse, yeni gülümsemenize 3 ay gibi kısa bir sürede kavuşabilirsiniz ve bu önceki tedavilerden %50'ye kadar daha hızlıdır.

Dijital dişçiliğin ilerleyişi.

iTero®'nun piyasaya sunulmasıyla dijital dişçiliği ilerlettik. Manüel ölçülerin yerine geçen ağız içi tarayıcımız dişlerinizin tedavi planınızı geliştirmek için kullanılan hızlı ve hassas 3D dijital görüntülerini oluşturur4.

Gelecek 3D olarak yazdırılıyor.

Metal ve analogu geçmişte bırakıp sınırları ileri doğru zorlayarak dişçilik ve ortodontideki dijital dönüşüme liderlik ediyoruz.

Son derece hassas ve kişiselleştirilmiş alignerlar üretmek için en gelişmiş 3D yazdırma teknolojisinin dünyadaki en büyük kullanıcısıyız3.

 

Invisalign Sisteminin nasıl çalıştığını keşfedin

Hemen başlayın.

Gülümsemeniz için en gelişmiş teknolojinin gücünü serbest bırakın.  

Randevu talep edin

1Satışa hazır, tek katmanlı, 0,30 inç malzemeye kıyasla. 2Yalnızca Invisalign Go ve Invisalign Lite. İki haftada bir aligner değişimine kıyasla haftalık aligner değişimleriyle. Haftalık aligner değişimleri Invisalign Sağlayıcısının ve bireysel tedavi planının takdirindedir. Tedavi süreleri bireysel hasta ihtiyaçlarına bağlıdır ve Sağlayınız tarafından belirlenmelidir. 3Align Technology’deki dosyada yer alan veriler. 4Bazı Sağlayıcılar hale fiziksel ölçü alabilir.