Çünkü hareket etmek için tasarlandılar.

Şeffaf Invisalign alignerları artık genç çocuğunuzun gülümsemesini daha az acıyla1 ve daha yüksek hassasiyetle2 ve haftalık aligner değişimine uygun olmaları halinde 6 ay kadar kısa bir sürede3 şekillendirebilir. Böylelikle yaşamlarında küçük bir aksamayla geleceği heyecanla bekleyebilirler. 

Invisalign Sisteminin nasıl çalıştığını keşfedin.

Her türlü gülümseme için tasarlandı. 

Invisalign tedavisinin etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır. Deneyimli bir Invisalign Sağlayıcısının ellerinde hafif ila karmaşık diz düzleştirme sorunlarının tedavisi için kullanılabilir.

Daha fazla hassasiyet, daha az ağrı.

SmartTrack malzemesinden yapılan alignerlar daha rahattır, daha iyi oturması için tam kullanıcının diş eti hattına göre işlenmiştir2 ve takıp çıkarması kolaydır. Ayrıca, metal braketlere kıyasla gençler için daha az ağrılıdır1. 

Gençler için tasarlandı.

Gençlerin sürekli hareket halinde olduğunu bildiğimizden, birkaç özel özellik ekledik5:

  • Mavi takma göstergeleri size, genç çocuğunuza ve Invisalign Sağlayıcınıza takma zamanını ayarlamak için maviden şeffafa döner.
  • Gençlerde sık rastlanan yeni dişlerin çıkmasını dengelemek üzere tasarlanmış özel özellikler.
  • Kayıp veya hatalı yerleştirme durumunda altı adet ücretsiz, bağımsız aligner protezi bulunur.

Hiç engel olmadan ne kadar uzağa gidecekler?

En gelişmiş aligner teknolojisinin gençlerin gülümsemesini hiç olmadığı kadar az ağrıyla nasıl dönüştürdüğünü keşfedin1. Daha sonra, çocuğunuz için neler yapabileceğini hayal edin.

Artık onların en iyi gülümsemesini bulma zamanı.

Invisalign Sağlayıcısı Bul

11 çok fazla ağrılı ve 9 ağrısız olmak üzere 1-9 ağrı skorunda, Invisalign genç hastaları (Adet:73) ağrı skorunu 6,1 olarak derecelendirirken geleneksel metal braket kullanan genç hastalar (Adet: 76) ağrı skorunu 5,1 olarak derecelendirmiştir. 2SmartTrack malzemesinin ve SmartForce özelliklerinin şeffaf Invisalign hizalayıcılarla diş hareketinin kontrolünü iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Align Technology’deki dosyada yer alan veriler. 3Yalnızca Invisalign Go ve Invisalign Lite. İki haftada bir aligner değişimine kıyasla haftalık aligner değişimleriyle. Haftalık aligner değişimleri Invisalign Sağlayıcısının ve bireysel tedavi planının takdirindedir. Tedavi süreleri bireysel hasta ihtiyaçlarına bağlıdır ve Sağlayınız tarafından belirlenmelidir 4Tavsiye edilen kullanım günde 22 saat. 5Yalnızca Invisalign Teen® ürününde mevcuttur.