Visit our social media channels

Skip to main content

Düzgün dişlere giden 4 adim

Invisalign’ı seçmek önemli bir karardır ve dikkate alınmalıdır. Daha tedaviye başlamadan şu dört adımı izlemenizi tavsiye ederiz. Karar verme aşamasında düşündükçe göreceksiniz, Invisalign doğru tercih.

Adim 1

Bulunduğunuz bölgede Invisalign'ı uygulayan doktorları bulun

Doktor Bul bölgenizdeki Invisalign uygulayan doktorları bulmanızı kolaylaştırır. Aramak için bölgenizi girin ve biz size yakın uygun doktorları iletişim bilgilerini içeren bir liste halinde sunalım. Tüm doktorlar aynı değil; Sizin için Invisalign tedavi tecrübesi fazla olan doktorları bulmanızı kolaylaştırdık.

Adim 2

Araştırmanızı Yapın ve bir Randevu Ayarlayın.

Bölgenizdeki potansiyel doktorları belirledikten sonra, onlarla temasa geçip randevu almadan doktorunuz hakkında online ya da tavsiye üzerine bilgi toplamak isteyebilirsiniz. Bu ve beraberinde bir yüzyüze görüşme, hangi doktorun ihtiyaçlarınıza göre doğru tercih olduğunu belirlemenizin en iyi yoludur. Ayrıca doktorunuza aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilir ve ihtiyacınız olan detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Adim 3

İhtiyaçlarınıza En Uygun Doktoru Seçin

Görüştüğünüz ilk doktor ile bir ahenk yakalayabilir ve sizin için doğru tercih olduğuna karar verebilirsiniz. Ya da birkaç doktora daha gitmek isteyebilirsiniz. Her şekilde, sizin durumunuzla en uyumlu doktorun hangisi olduğu kararını sonunda siz vereceksiniz. Doğru doktoru bulup kararınızı verdikten sonra, tedaviye başlamak için gereken ilk adımı atmış olacaksınız.

Adim 4

Tedaviye Başlayın

Artık doktorunuzu seçtiğinize göre, tedaviye başlamadan önce aklınızdaki ilave sorulara doktorunuz yanıt verebilir. Bu aşamada doktorunuz, hedefler doğrultusunda detaylı bir tedavi planı oluşturur. Invisalign'ın heyecan uyandıran teknolojisi sayesinde, doktorunuz dişlerinizin ölçülerini aldıktan sonra, size tedavi boyunca dişlerinizin nasıl hareket edeceğini sanal bir sunum ile gösterebilecek.

Invisalign Sonuçları

Invisalign Sonuçları Öncesi ve Sonrası

Hastalar ne diyor?

Hastalar ne diyor? Videoyu izleyin